Я є ОМІ, тому що...

iiulia.zoom 

У рубриці «Я є ОМІ, тому що...» продовжуємо знайомитися з сестрами,

 

цього разу з нами ділиться с. Юлія... 

Детальніше

Я є ОМІ, тому що...

Hermana Lidia

 

Розпочинаємо нову рубріку: «Я є ОМІ, тому що...»,

щоб дати можливість більше пізнати сестер і облатську харизму.

Першою з нами ділиться с.Лідія...

Детальніше

МИ Є ЧАСТИНОЮ ВЕЛИКОЇ РОДИНИ

hermanos1Облатська родина є досить великою, вона присутня на всіх континентах і об’єднує місіонерів облатів священників та братів, богопосвячених осіб зі світських Інститутів, світських вірних різного віку, а трохи більше ніж 20 років тому до неї приєдналися також і ми, місіонерки облатки Марії Непорочної. Засновник місіонерів облатів, Святий Євген де Мазенод, мріяв щоб ця родина була найбільш об’єднаною родиною у світі.

Детальніше

ПАЛОМНИЦТВО ДОВІРИ

taize2

Наші спільноти відрізняються духом радості і простоти (К. 39)
і духом гостинності (К.41)

Цього року ми пережили різдвяно-новорічні свята по-особливому, приймаючи у наших домівках, спільнотах і в парафіях паломників - молодь, що приїхала на Європейську зустріч Тезе у Мадриді.

Детальніше

Візит Місіонерів Облатів з України

en el puente

Візит Місіонерів Облатів з України
В останні роки різні міжнародні облатські зустрічі частенько проводяться в Мадриді, в Позуело. Не стало виключенням і цьогорічне зібрання облатської Європейської Комісії у справах Праці з Молоддю, яке відбулося з 23 по 28 жовтня. Від України на цю зустріч прилетіли о. Павло Вишковський ОМІ, настоятель Делегатури Місіонерів Облатів, та о. Давід Омєцінські ОМІ з Тиврова. Для українських облаток в Мадриді був подвійний привід для радості: по-перше, нагода поспілкуватися з облатами з рідної країни, а по-друге, привезена отцями «передачка» від родин сестер  :)
Детальніше

Página 1 de 2