Misioneras Oblatas de María Inmaculada

 Misioneras Oblatas de María Inmaculada

Con Cristo Salvador

cruz.s.eugenio2

Nuestra   misión   es   despertar o  suscitar  la  fe,  para  que  cada  vez  más  personas descubran quién es Jesucristo.

 

Cerca de la gente

votos de Lisa 261

Queremos estar siempre cerca de la gente  prestando  particularmente atención a sus inquietudes y esperanzas.

María Inmaculada

maria - copia

Nuestra  Patrona  y modelo  es  María   Inmaculada,  y  como  ella   deseamos   llevar   a   Cristo   a   este   mundo  de   hoy.

Para la Iglesia

para.iglesia

Vivimos y trabajamos como Misioneras Oblatas allí donde la Iglesia nos necesita: con  los  más  pobres  de  nuestro  tiempo.

Wspólnota

wspólnota
Nasze posłannictwo wypełniamy we wspólnocie i przez wspólnotę, do której należmy, dlatego nasze wspólnoty mają od samego początku charakter apostolski. Życie wspólnotowe jest istotnym elementem naszego powołania. Jesteśmy rodziną, w której wszyscy, stanowią jedno ciało i jedną duszę. Oblatki uświęcają się razem, modlą się razem, ewangelizują się racomunidadzem.
Nasza wspólnota zbudowana jest na miłości. Jest ona osią, wokół której toczy się całe nasze życie.  Żyjąc razem staramy się naśladować cnoty i przykład naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa, który jest w centrum naszej wspólnoty.
Jesteśmy na ziemi, a zwłaszcza w naszych domach po to, aby się uświęcić, dając świadectwo przykładem, słowem i czynem. Zostałyśmy powołane do tego, aby osiągać jedność naszego życia jedynie w Chrystusie i dzięki Niemu.
 

 

sanvicentedepaul