Misioneras Oblatas de María Inmaculada

 Misioneras Oblatas de María Inmaculada

Візит Місіонерів Облатів з України

en el puente

Візит Місіонерів Облатів з України
В останні роки різні міжнародні облатські зустрічі частенько проводяться в Мадриді, в Позуело. Не стало виключенням і цьогорічне зібрання облатської Європейської Комісії у справах Праці з Молоддю, яке відбулося з 23 по 28 жовтня. Від України на цю зустріч прилетіли о. Павло Вишковський ОМІ, настоятель Делегатури Місіонерів Облатів, та о. Давід Омєцінські ОМІ з Тиврова. Для українських облаток в Мадриді був подвійний привід для радості: по-перше, нагода поспілкуватися з облатами з рідної країни, а по-друге, привезена отцями «передачка» від родин сестер  :)

23 жовтня о 7:30 ранку с. Марія ОМІ і с. Юлія ОМІ виїхали з отцями на екскурсію до Сеговії, стародавнього міста розташованого  за 90 км від Мадриду. День видався чудовий, по-осінньому теплий і сонячний. catedralНе зважаючи на те, що отці були невиспані ще з дороги, бо прилетіли вночі, о. Павло був дуже задоволений екскурсією. Річ у тому, що в Сеговії похований один з найвідоміших іспанських святих – св. Йоан від Хреста – і о. Павло дуже хотів відвідати це місце. Ну що ж, як кажуть, «мечты сбываются»  І ми теж були задоволені, що змогли хоч трішки цьому посприяти.
У неділю, 25 жовтня, ми запросили о. Павла на обід до нашого Генерального дому, під час якого montaña Segoviaотець розповів багато цікавого про місійне життя делегатури місіонерів облатів на Україні і заохотив сестер (вже не в перший раз до речі;) відкрити дім на українській землі. Хто його знає, що нам приготував Господь у майбутньому, будемо молитися і чекати, може і справді відкриємо дім на Україні... Дай Боже... А поки що і надалі будемо з радістю приймати гостей на іспанській землі.  Як то кажуть, «будете проезжать мимо»... всегда будем рады  :)