Misioneras Oblatas de María Inmaculada

 Misioneras Oblatas de María Inmaculada

ХАРИЗМА

cruzcarisma

 «Зберігайте між собою любов, любов, любов, а на зовні ревність
про спасіння душ».  Св.Євген де Мазенод
 
Нашою місією є проголошення Євангелії найбільш знедоленим. Виконуємо цю місію у спільноті Церкви, що є знаком того, що в Христі Бог є для нас усім. Ми покликані залишити все, щоб слідувати за Ісусом Христом і віддати себе євангелізації вбогих.
Хрест Ісуса стоїть в центрі нашої місії. Очима розп’ятого Господа дивимося на світ, відкуплений Його кров’ю, бажаючи, щоб люди, в яких продовжуються Його страждання, пізнали також силу Його воскресіння.
Будучи співробітниками Спасителя, відчуваємо обов’язок глибше пізнати Його, ототожнити себе з Ним, дозволити Йому жити в нас. Завдяки дару Отця вибираємо дорогу євангельских рад. Відповідно до вимоги нашої місії, хочемо корінним чином наслідувати приклад Ісуса Христа живучи в чистоті, вбогості, послусі та витривалості. Обіти з’єднують нас в любові до Господа і Його народу. Яко спільнота утворюємо живу клітину організму Церкви, в якій ми разом прагнемо досягти повного розвитку благодаті Хрещення.
Перебуваючи постійно з людьми, ми намагаємося чітко представляти вимоги Євангелія і з відвагою відкривати нові шляхи для carismaucranianoтого, щоб звістка про спасіння досягла всіх людей. Покірні перед власною слабкістю, і довіряючи могутності Бога, докладаємо всіх зусиль для того, щоб привести всіх, а особливо бідних, до повного пізнання своєї людської гідності і гідності дітей Божих.
Непорочна Діва Марія є нашим зразком, покровителькою і хранительницею нашого богопосвяченого життя. Відкрита на Духа Святого, вона присвятила себе повністю, як покірна слугиня, Спасителю і Його справі. В тісній єдності з Нею, Матір’ю Милосердя, переживаємо всі радощі і печалі місіонерського життя.